Domácnost - NANO faktor

Domácnost

Tepování sedaček
a koberců u vás doma

od 35 ,-/m2
Mám zájem

Čištění koberů

Čištění pokládkových a kusových koberců od

od 35 ,-/m2

Hloubkové čištění čalounění

Čištění sedacích souprav

od 200 ,- za místo

Čištění čalouněných křesel

od 300 ,-

Čištění židlí/taburetů a polštářů

od 100 ,-

Postřik proti roztočům

80 ,-

Postřik s vůní proti zápachu

80 ,-

Čištění kůže a koženky

Hlouboké čištění a impregnace kožených sedacích souprav

od 400 ,- za místo

Hloubkové čištění a impregnace kožených křesel

od 700 ,- za místo

Doprava

Doprava do 10 Km od provozovny

Zdarma ,-

Doprava 10-30 Km od provozovny

300 ,-

Přesná kalkulace ceny na místě u zákazníka dle materiálu, rozsahu zněčištění apod.

NaNo ochrana pro Váš domov

Nemusíte řešit, jaký typ a jaké množství nanokosmetiky máte pořídit. V ceně je jak práce, tak i samotná nanokosmetika. Naši technici provádějící aplikaci mají dostatečné množství nanokosmetiky s sebou a vám tak odpadnou starosti typu: „Vystačí mi kosmetika na ošetřovanou plochu? Mám správný prostředek na ošetřovaný typ povrchu?”.Tímto získáte záruku profesionálního provedení a další podporu. Minimální plocha pro aplikaci je 20 m2.

V ceně není zahrnuto čištění povrchů, pouze jejich finální odmaštění před samotnou aplikací. Pokud bude třeba plochy před aplikací vyčistit, je možné se dohodnout s technikem i na této službě. Cena za čištění se pohybuje od 30 do 200 Kč/m2 v závislosti na povrchu a míře znečištění. U nového nebo zachovalého čistého nábytku postačí odmaštění, které je zahrnuto v ceně.

od 210 ,-/m2
Mám zájem

Cena obsahuje profesionální nanesení ochranných politur Pikatec Home Series a to včetně nanokosmetiky. Určete si předměty, které chcete ochránit (např. kuchyňská linka, sprchový kout, sedací souprava atd.), odhadněte velikost plochy chráněných předmětů* a zarezervujte si termín.

kámen

Nano kosmetika Pikatec Clean Stone byla vyvinuta k vyčištění a odmaštění venkovních i vnitřních kamenných obkladů, dlažby a dalších prvků z kamene. Nano produkty Protect Stone vytvoří na ošetřeném kamenném povrchu ochranný štít, který mu umožní dýchat a zároveň z něj odvádí přebytečnou vlhkost pryč.

kůže

Kožené sedací soupravy, křesla, pracovní židle a další nábytek nebo vybavení vyrobené z kůže, rychle podléhají stárnutí, změnám barevnosti, vysušování a praskání. Nanokosmetika Pikatec dokáže kůži chránit před všemi nežádoucími vlivy a zajistí jejich vyčištění i ochranu.

textil

Nano produkty Pikatec, určené především na textil, jsou ideální pro ošetření a k dokonalé ochraně látkových sedacích souprav, čalouněných židlí a mnoha dalších textilních povrchů.

lakované povrchy

Nano produkty Pikatec, určené k vyčištění a ochraně lakovaných povrchů, vytvoří na ošetřené ploše tvrdý obranný štít, který chrání měkký lak před škrábanci, vlhkostí i slunečním zářením.

keramika

Nanovrstva Pikatec vytváří na površích neviditelný a velmi odolný film, který chrání ošetřené plochy před nečistotami, bakteriemi, vznikem plísní a maximálně usnadňuje jejich údržbu a čistění.

plasty

Plastová okna, sprchový kout, zahradní nábytek i další plastové povrchy ve vaší domácnosti budou dokonale vyčištěny a ochráněny díky řadě nano kosmetiky Pikatec Plastic, určené k ošetření plastů.

dřevo

Nanokosmetika k ošetření dřevěného nábytku doma i na zahradě. Ochranná politura, jako krycí nátěr dřeva, zabraňuje blednutí barev, poskytuje UV ochranu a brání šíření hub a plísní.

sklo

Nano kosmetika k ochraně skleněných a zrcadlových povrchů v koupelnách, celém domě i mimo něj. Zástěny sprchových koutů, francouzská a střešní okna, zrcadlové stěny, zde všude přicházejí povrchy do kontaktu s vodou, nečistotami a agresivní chemií, které způsobují na skle nevzhledné mapy a obtížnou údržbu.

nerezová ocel

Nerezová lednice, toustovač, mikrovlnná trouba, nebo i nerezový nábytek včetně vybavení jako jsou zábradlí či výtahy, ochrání nanokosmetika Pikatec před poškozením, nečistotami i například před ulpíváním otisků prstů.

sklo keramika

Nano produkty Pikatec dokonale vyčistí, odmastí a zároveň ochrání krbová kamna, sklokeramické desky, skla pečících trub, konvektomatů i remosek.

Podmínky a doprava

Do vzdálenosti 15 km od aplikačního centra neplatíte dopravu, nad 15 km je dopravné 10 Kč/km. Pokud po domluvě ošetřuje aplikační centrum větší plochu, než jakou máte objednanou, hradíte doplatek přímo technikům na místě.

Před samotnou aplikací přeměří technik veškeré vámi určené plochy k aplikaci nanokosmetiky a stanoví přesnou cenu. Velikost plochy a cenu je nutné si odsouhlasit s technikem aplikačního centra před zahájením práce.

Pokud není nutné dodatečné čistění povrchů (opět je nutné domluvit se předem s technikem, který posoudí, zda je dodatečné čištění potřeba), přichází na řadu samotná aplikace, po jejím dokončení technik vyfotografuje všechny ošetřené povrchy a práci zdokumentuje (pokud nesouhlasíte s pořízením fotografií, není možné poskytnout záruku na funkčnost aplikované nanokosmetiky). Aplikační centrum následně odesílá interní formulář o aplikaci na centrálu Pikatec. Po zpracování tohoto formuláře a kompletní dokumentace vám zašleme oficiální protokol o aplikaci. V případě jakýchkoliv nesrovnalostí uvedených v protokolu, který vám zašleme, nás bezodkladně kontaktujte. Záruku za aplikaci a případné reklamace řeší aplikační centrum, které práci provádělo, všechny informace v protokolu tedy musí být správné a kompletni.