O nás - NANO faktor

O nás

Koncept tohoto unikátního projektu vznikal téměř rok. Podařilo se nám vybudovat jedno z nejmodernějších mycích center v České republice, #TopNaSeveru, které nabízí služby na té nejvyšší úrovni. Spolupracujeme přímo s centrálou Pikatec a provozem Escape6. Při čištění a mytí vozů používáme nanokosmetiku Pikatec, která představuje nejmodernější ochranu laku, kol, skel i interiéru vozu. Vedle toho nabízíme péči o vozidla i špičkovou americkou autokosmetikou Meguiars.

Profesionální pracovní prostředí, které jsme z velké části budovali vlastníma rukama, začíná už od podlahy. Instalovali jsme zde tu nejlepší patentovanou podlahu Swisstrax, která zaručuje čisté a bezprašné prostředí. O Vaše miláčky pečují proškolení špičkoví detaileři, kteří individuálně přistupují ke každému vozu dle jeho potřeb a Vašich přání. O Vás se zase postará personál naší kavárny Hajja Café Point, kde si v příjemném prostředí můžete vychutnat šálek vynikající výběrové kávy nebo porci nejlepší točené zmrzliny a skrze prosklenou stěnu sledovat právě probíhající práce na Vašem vozidle.

Vedle základního mytí vozidel nabízíme i kompletní péči o interiér a exteriér – tepujeme sedadla, čistíme interiéry, renovujeme laky, odstraňujeme škrábance, voskujeme, leštíme laky, aplikujeme tekuté stěrače, provádíme coating, renovujeme světlomety atd. Precizně odvedená práce při leštění, #ZautZrcadla, profesionální přístup s odborným poradenstvím a příjemné prostředí našeho mycího centra k nám přivádí stále nové majitele vozů a ti staří se rádi vracejí.

Pro auta našich zákazníků si rádi přijedeme i do jiných měst, nebo Vás odvezeme, kam budete potřebovat, zatímco se u nás budeme věnovat Vašemu vozidlu.